Pořádám skupinové a individuální kurzy Reiki I., Reiki II., Reiki II. pokročilá, Reiki III. a Reiki Mistr Učitel. Ke všem kurzům Reiki poskytuji manuály, diplom o absolvování a podporu po kurzu na telefonu a emailu.

Zasvěcení do Reiki

Kurzy Reiki Praha


Skupinový kurz Reiki I.

Kde - Farma Kozodoj, ekocentrum pro Karlovarský kraj https://www.kozodoj.cz/

neděle 23.6.2024 - 10:00-16:00 hodin

Přihlášení na kurz je možné do 20.6.2023

Srdečně Vás zvu do Jurty na krásné farmě kozodoj s kouzlem místní přírody, kontaktních zvířátek a sílou koní s přívalem pocitů velké úcty k nově narozenému hříběti a jeho matce. 

Zasvěcení nebo znovu zasvěcení do energie Reiki 1. Společné sdílení, uvolňování, pouštění, iniciace a energetizující cvičení.  Více informací v článku o Reiki I.

Sebou prosím karimatku, pohodlné válecí oblečení, zápisník, můžete také vzít nějaké vegetariánské pochutiny na společný stůl k obědu. Kalíšek na pití. K dispozici bude voda a čaj.

Cítíš volání,  zvědavost, nový rozměr žití, těším se na tebe.

Individuální Kurz Reiki I.

Kde - Urxova, Praha - 8 Karlín 

Zasvěcení – iniciace do prvého stupně Reiki umožní praktikujícímu používat a využívat energii specifických vibrací. 

Přijďte se seznámit s metodou navozující příjemnou vnitřní harmonii a naučit se využívat přirozené techniky léčení těla a mysli. Kurz je určený pro všechny začínající i pro zájemce již pracující s energií. Více informací v článku o Reiki I.

Individuální Kurz Reiki II.

Kde - Urxova, Praha - 8 Karlín 

Zasvěcení – iniciace do druhého stupně Reiki umožní praktikujícímu s novými symboly léčení v prostoru a čase. Součástí kurzu je Reiki terapie.

Pokročilé techniky spojené s druhým stupněm Reiki otevírají nové cesty k léčení, které překlenou bariéry prostoru a času. Kurz, který se zaměřuje na rozvoj dalších dovedností, poskytuje uživatelům Reiki větší spektrum aktivní práce s energií Reiki. Je určen pro ty, kteří se chtějí ponořit do dalších metod podporujících vyváženou funkci těla a mysli. Více informací v článku o Reiki II. 

Individuální Kurz Reiki II. pokročilá

Kde - Urxova, Praha - 8 Karlín 

Zasvěcení – iniciace pro pokročilé a praktikující Reiki II. do dalšího symbolu a seznámení s pokračujícími symboly. Profesionální Reiki techniky a energetizující cvičení. 

Cílem praxe Reiki je podporovat lepší souznění a spojení mezi tělem a duší. Klíčovou složkou vzdělávacího semináře je série cviků, které umožňují účastníkům zvyšovat vnitřní harmonii a vyrovnanost, redukovat stres a obavy a využívat tradiční Reiki metody. Seminář poskytuje nové příležitosti k práci s energií jak pro osobní rozvoj, tak pro pomoc ostatním. 

Individuální Kurz Reiki III. Reiki Mistr Terapeut

Kde - Urxova, Praha - 8 Karlín 

Zasvěcení – iniciace do mistrovské energie Reiki provádím pouze u zájemců o provozování praxe s Reiki. Součástí kurzu je Reiki terapie.

Tento kurz je dalším velkým krokem rozvoje vnímavosti a posílení vnitřních vibrací. Tento kurz je určen každému, kdo se chce věnovat profesionální praxi s Reiki. Více informací v článku o Reiki III.Individuální Kurz Reiki III. Reiki Mistr Učitel

Kde - Urxova, Praha - 8 Karlín 

Tento kurz je určen každému, kdo má radost ze života, nachází jí ve všem co dělá a chce se věnovat profesionální praxi s Reiki. Jeho předávání dalším praktikujícím, pokračování školy USUIDO. Více informací v článku o Reiki III.